| NewMechaa2001 a întrebat:

sunt foarte confuz, deci am venit in vacanta in Germania si fiind mare fan al fotbalului mi-am luat o minge de fotbal ca la compionatul european de anul acesta(2012), mingea a costat 160 de euro de la un magazin de produse originale, deci problema e ca am citit pe un site si scria ca daca nu se vad cusaturile mingii inseamna ca nu e originala, pe aceasta nu se vede si ce ziceti e originala sau nu?
mi-a zis un prieten ca nu e nici o problema daca nu se vad cusaturile, mingea e ok, e originala
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| ciprian1997 a răspuns:

Mingea este originala clar
la 160 de euro nici nu se pune problema...
am avut si eu Sout Africa fara cusaturi si mi-a zis cineva ca nu conteaza. big grin
Sa o folosesti sanatos si sa te tina cat mai mult!
fUNDA?

| NewMechaa2001 explică (pentru ciprian1997):

Sout africa adica JABULANI nu?

6 răspunsuri:
| ciprian1997 a răspuns:

Da Jabulani

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

Si eu am una la fel tot din Germania dar tot nu se vad cusaturile.A costat 175 euro, si sta in vitrinahappy

| NewMechaa2001 explică (pentru Cnz_Kazz_1998):

Pai e rau sa steie in vitrina!tongue
nu are rost sa o cumperi asalaughing

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns (pentru NewMechaa2001):

Macar pana se gata campionatul. Dupa...laughing

| NewMechaa2001 explică (pentru Cnz_Kazz_1998):

Asa da!