| Andr3y25 a întrebat:

Hei! Ce parere aveti despre mingea de fotbal jabulani replica.Am primit-o cadou de la cineva si astazi am fost cu ea la teren sintetic.Mie personal mi-a placut si se juca frumos cu ea.Am citit pe unele site-uri ca jabulani replica este un fake, dar cu ce se deosebeste de original? Cusaturile si materialul este uluitor.Nu prea arata mingea a fake.Un baiat a avut minge exact ca a mea si l-a tinut mai bine de 2 ani.

Răspuns Câştigător
| MadaLik3 a răspuns:

Mai da cusaturile sunt bune,dar materialul este de calitate inferioara, mingea este buna pentru teren sintetic, dar daca te joci pe ciment, la coltul strazii se duce repede, si un prieten de-al meu a avut jabulani si a tinut-o 4 ani si dupa aia si-a luat alta si nu ne-am jucat niciodata pe teren sintetic sau cu iarba, numai pe teren de ciment, deci te sfatuiesc sa inchiriezi mereu un teren sintetic, sau teren cu iarba reala ok? happy

| Andr3y25 explică (pentru MadaLik3):

Pai da...Nu ma joc cu asemenea minge pe ciment. Orice minge orginala tot se strica daca te joci pe ciment.Eu ma duc cand vreau la terenul sintetic, deoarece patronul este tatal prietenului meu cel mai bun.Si mergem in fiecare zi daca vrem sa jucam. happy

1 răspuns: