| Mauricio94 a întrebat:

Sunt gay. Sunt indragostit de un baiat heterosexual, problema e ca il plac mult. Si nu cred ca am sanse cu el. Ce sa fac sa nu mai fiu indragostit de el? Simt ceva pentru el dar si suntem vecini, mereu vine la mine.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te vei obisnui, cumpara un masturbator sa scapi de obiceiul prost cu ala

| Andreeush a răspuns:

Dacă acel băiat nu e gay înseamnă că nu ai nici o șansă cu el.
Trebuie să accepți asta și să treci peste.
Încearcă să cunoști pe cineva cu care să fii, cu care să poți vorbi.

| Hammurabi a răspuns:

Trebuie să pricepi că niciodată nu vei avea nici o șansă cu unul hetero.
Caută-ți prietenii pentru relații printre gay sau bi.

| Dismally a răspuns:

Ai putea sa il intrebi, bine, nu direct pentru e posibil sa il sperii big grin