| dani33la a întrebat:

sunt in clasa a 7... si daca nu va deranjez as vrea sa imi spuneti va rog la ce materii se dau testele initiale? eu stiu ca la
-romana
-mate
-engleza
-fizica
-chimie
-civica
-biologie
si nu sunt sigura da si la
-istorie
-religie
-franceza
( sunt noua dar incerc sa vad daca stiu sa va dau vot si funda )

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Testele initiale se dau la toate materiile.Modele de subiecte am inteles ca se gasesc/se vor gasi si pe site-ul ministerului.

| patriccccia a răspuns:

Pai se da la engleza romana mate istorie biologie franceza fizica geografie.la toate materiile :*:*:*:* macccci

| patriccccia a răspuns:

Se dau la toate materiile.

| patriccccia a răspuns:

Testele se dau la toate materiile.

| dani33la explică (pentru patriccccia):

Tuuuuuuuuuuuuuuuuu de unde stiiii adikk cand tiai facut cont?laughing

| patriccccia a răspuns (pentru dani33la):

Ooooooooooooo de mult laughing