| Emilia23 a întrebat:

sunt intr-o trupa de dansuri populare si suntem vreo 8-9 fete.` si cum suntem trupa de dans a scolii` si trebuie sa ne alegem un nume al trupei. si nu stim mi-ati putea da ideii puppy dog eyes?

Funda.`:*

7 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Pai hai sa gindim logic, voi dansati dansuri populare, banuiesc romanesti, deci frumos este sa pui un nume Romanesc Poti alege un dans popular sau o zona folclorica din Romania.

| Emilia23 explică (pentru Urzi23):

Daaaaaaa.`lool. da ce nume.:? eu asta am intrebat.

| Urzi23 a răspuns (pentru Emilia23):

Hora Munteneasca, Hora copiilor, sarba dobrogeana, Poti pune ans de dansuri populare alunelul,,,,,,,
Ai aici o lista de dansuri populare alegi un nume si il personalizezi http://ro.wikipedia.org/......ne%C8%99ti

| Emilia23 explică (pentru Urzi23):

Mda.` eu nu dansez doar hora. dansez `. breaza, sarba, ofitareasca...`

| catalinalina a răspuns:

The legends
harts brakers
fire starters
blue flower
good girls gone bad
una estrella a otra
sau poti incerca ceva asemanator(la trupa de dans a scolii noi avem nueva estrella)

| Emilia23 explică:

Mnda. vreau ceva in romana.:d

Răspuns utilizator avertizat