| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt la o profesionala si vreau sa ma transfer pe al II-lea semestru la o alta profesionala cu alt profil, dar nu sunt sigur ca o sa am mediile incheiate la toate materiile. Daca raman corigent sau neincheiat la o materie ma mai pot transfera?

1 răspuns:
| Criss_Cristina_2000 a răspuns:

Din câte știu eu da, am avut o colega in clasa a 10 a care s-a transferat în sem 2 pe profesionala, ea fiind corigenta la mate, deci cred că și tu poți, urmând să îți clarifici situația în sem 2, dar depinde și de profesori