| CorinePurple a întrebat:

Sunt noua in comunitatea TPU. happy

Asi vrea un bichon, dar este foarte scump si parintii mei nu-si permit... ce alt animal asi putea sa-mi iau?

P. S : in afara de pisica, hamster.

Mersi kiss.

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Bine ai venit! big hug

Bichonul este scumpicel, si eu vreau unul, dar tot parintii nu-si permit.

Ai putea sa-ti iei o broasca testoasa : nu face galacie, te poti juca cu ea prin pat, nu face mizerie. big grin

Poti sa-ti iei si un papagalhee hee.

Bafta love struck

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Bun venit in comunitate :*! O pasare nu ti-ar placea? De exemplu o nimfa love struck - nu face multa mizerie si canta extradordinar.

| paramore a răspuns:

Bine ai venitsmugce ai zice de un catelush? trebuie sa te implici un pic in treaba asta, dar dk iti plac animalele o sa iti faca placere, eu am avut d cand avea 2saptamani, era asa de scump, il tratam ca pe copilul meu, tot ce mancam eu vroia si el, era un dolofanlove struckcand mancam pizza si tragea de mine sa-i dau iy mestecam eu ca el nu putea sa roada, era asa de scump, pe bune

| Shinen a răspuns:

Krissy99 are dreptate. Iti poti lua un papagal.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iei un papagal, pesti, broasca testoasa sau un iepure.