| edda a întrebat:

sunt reprezentant ladys si am facut o comanda de produse insa nu am putut starnge banii necesari pentru plata acesteia. daca nu voi mai riica coletul de la posta ce se intampla? va rog un raspuns serios! mersi

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ca si la avon s au oriflame dacă faci comandă și nu o ridici in termen de 15 zile te penalizează, c am ce sumă are comanda făcută de tine? Este pentr u tine? S au cineva ti a cerut din catalog, și acum nu are cu ce plătii? Multumesc pentru răspuns.Deci la avon cu fiecare zii de întîrzîiere a plății facturii te penalizează cu zero nu stiu exact cît la sută, dar se adună o sumă frumușică restanță, nu te juca cu ăstia, că vine politia si î ți i a din casă bunuri în valoare de suma datorată lor.