| Aliinuţa a întrebat:

Sunt şi eu ( ca şi alţii de altfel ) nedecisă în legătură cu liceul care să-l aleg. Am vrut să merg la Petru Rareş la filologie, dar este profil doar cu bilingv. Şi nu vreau bilingv. Am auzit de Mihai Eminescu că are profil filologie pură, însă sunt multe zvonuri cum că ar fi liceu de fete... Nu ştiu ce să cred, unii spun că e liceu de fete alţii că nu e adevărat. Şi n-aş prea vrea să am doar colege...

4 răspunsuri:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Daca esti din bucurejti e bine sa te duci la liceul lazar

iti garantez ca e fff bunbatting eyelashes acolo is 12 prietene numarate din ale mele si restul nu stiu p unde dar cele mai multe la lazar si e f bun acolo urmeaza sa ma duc s eu =X

succes!:*
funda?:X

| Roxaanaaa a răspuns:

Si eu sunt din Suceava si vreau sa merg la acest liceu la filologie si nu e adevarat, sunt si baieti acolo dar de obicei mai multe fete...happy