| Johnny25 a întrebat:

La care liceu din Suceavatongueetru Rares,Spiru Haret si Mihai Eminescu se face filologie bilingv-engleza,unde e mai usor,mai frumos,materie si profesori buni, detalii, funda

5 răspunsuri:
| almirock a răspuns:

Votez pentru Petru Rareș! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru almirock):

Pentru mine era o varianta dar cel mai mult despre Petru am auzit ca acolo e doar banii, droguri, sex, e un liceu care schiba firea omului

Răspuns utilizator avertizat
| LSMM a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu tot acolo vreau să mă înscriu. Am fost în aprilie și la Petru, și la Ștefan și mi-am făcut o părere. La Petru sunt profesori foarte buni, comunicativi, care predau foarte bine (am făcut meditații cu unul de acolo și am auzit și despre alții), sunt foarte multe activități în care poți să te implici (luate în considerare atunci când îți întocmești CV-ul). Droguri, sex șamd poți vedea la orice liceu, doar nu te întreabă înainte dacă ai de gând să te închizi cu unul în baie în anii de liceu sau mai știu eu ce.
La Ștefan, mulți elevi de acolo mi s-au părut antipatici, nu zâmbeau deloc și parcă nici nu erau primitori. Ba chiar am dat și de o fată, întâmplător, care mi-a zis să nu merg acolo la un profil anume...
E alegerea ta, oricum.

Răspuns utilizator avertizat