| Corobana_Stefanel_1990 a întrebat:

Buna sunt Stefan! De o vreme mama este hartuita la telefon de o persoana care suna cu numar ascuns.NU o injura dar ii zice complimente si mi-e frica ca o sa ne strice buna-dispozitia in familie, si nu doar atat n-o lasa in pace! Mi-e frica ca este un obsedat sexual si daca tot il refuza poate o sa o omoare! AJUTOR ce sa fac! FUNDA

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca are un telefon cu Android, vezi video de aici http://videotutorial.ro/......ial-video/

| Ana94 a răspuns:

Aş zice să nu-i mai răspundă, deoarece, dacă vede că mama ta nu-i răspunde, individul ăla s-o plictisi odată şi odată s-o mai sune. Mă întreb dacă poţi merge la poliţie în cazul în care individul nu încetează cu hărţiuirile thinking Nu de alta, dar mă întreb dacă pot face ceva poliţiştii, din moment ce respectivul sună cu număr ascuns.

| Corobana_Stefanel_1990 explică (pentru Ana94):

Pai a incercat si a sunat-o de pe la 21:00 pana pe la 22:00 fara sa exagerez!

| ancaval a răspuns:

Să nu mai răspundă și gata.

Cei așa mare lucru?