| isishart a întrebat:

Sunt studenta in Bucuresti si as vrea ca atunci cand merg acasa in weekend-uri, sa fac autostopul ca sa nu mai dau banii pe microbuz (in care ma simt ca o sardina). Cum ma sfatuiti? Ati facut autostopul vreodata? Ati avut parte de intamplari placute sau neplacute? Drumul pana in orasul de provenienta e de vreo 4-5 ore. Si stiu ca exista site-uri pe net, insa voiam sa aflu parerile voastre inainte de a lua o decizie.

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Mai bine sardina decat violata, nu stii la cine te sui in masina.La cati idiotii circula pe sosele...Mai bine mergi cu nasul pe CFR.Depinde ce preferilaughing