| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord cu eliminarea categoriei RELIGIE?

14 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu sunt de acord.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Vrei să distrugi şi ultima picătură de umor de pe site? Ucigaşo...

| anonim_4396 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Stii ce ma deranjeaza?
Toti sunt atei! toti sustin clar : "eu sunt ateu convins"! Nu poti fi ateu pana nu stii cu ce se mananca asta. au mult de citit si invatat pana sa ajunga la o orientare religioasa!

Hai pe chat!

| vicky14u a răspuns (pentru anonim_4396):

Este categoria ateilor... cum s-o stergi?

| vicky14u a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai observat foarte bine. Din pacate acolo se aduna toti ateii,

| vicky14u a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi mai putine scandaluri pe TPU fara prozelitismul sectantilor si virulenta viscerala a ateilor, sau invers, nu mai stiu...

| anonim_4396 explică (pentru vicky14u):

Ateii preiau conducerea.
Dar mie imi place de ei. ateii convinsi studiaza foarte, foarte mult pana ajung la concluzia asta.
deci clar ateu nu poate fi un prost.

| greyhound a răspuns:

Nu, ca ma binedispun comentariile de acolo, sunt muuuuult mai amuzante decat cele de la T/A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am mai accesat-o de foarte multă vreme, dar ţin minte că era o atmosferă de toată jena acolo, plin de cretini care nu erau în stare să poarte o discuţie civilizată.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Exact.
Toti sunt crestini convinsi acolo.
Nu mai spun de atei.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai ignor la categorie si gata.

| wforweirdo a răspuns:

Nu. Mie-mi place.

| FearOfTheDark a răspuns:

Pentru mine cei care sunt atei sunt egali cu cei care cred foarte mult in Dumnezeu.Au acelasi scop:sa aduca lumea pe calea lor.Ii vad la fel, niste idioti.
Cei care cred in Dumnezeu incerca sa faca ateii sa revina la credinta, iar cei care-s atei incearca sa ii aduca pe credinciosi pe calea lor.E amuzant cand se cearta. Mai bine esti intre.
Cand doi se cearta al treilea castiga.

| CaptainPanda a răspuns:

Nu...pentru ca sunt haiosi si pur si simplu are un rost acolo, oamenii sa puna intrebari legate de religie acolo