| AlexrooXell a întrebat:

Recent am castigat o tableta Allview Alldro 2 Speed si am o mica problema : cand vreau sa deschid tableta nu se deschide, ci ramane blocata la initierea Androidului. Stie cineva de ce. Cand am primit tableta era descarcata, am pus-o la incarcat la calculator prin USB, si de atunci nu se deschide. Please Help!

3 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Pai si a mea. face la fel. adica no ..se incarca mai greu.dar porneste dupa vreo 10 min straight face

| Vladutz_Vlad_1996 a răspuns (pentru CristinasiVlad):

Si daca nu se deschide ci ramane la android?;(

| Claudiu_Samoila_1992 a răspuns:

La fel patesc si eu acum...cand am connectat modemul 3g s-a dat restart si nu se mai deschide tot la initiere a ramas...stie cineva ceva?