| Alina911 a întrebat:

Buna:*
Tocmai mi-am instalat sims 3 si cand il deschid imi apare o casuta in care scrie:"We are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3"
Am folosit varianta cu daemon tools. cine ma poate ajuta?:*Multumesc

3 răspunsuri:
| xCăpşunici a răspuns:

Mmm cred ca te pot ajuta!
Nu stiu mai multe detalii dar voi incerca!

daca il ai pe cd - cumparat- inceamna ca cd-ul are problma si e copiat de pe sims 3!

daca il ai descarcat e o problema ...pentru ca probabil ai descarcat ce nu trebuia! dac vrei neaparat acel joc cauta un alt site de downald!

| bombonik_4213 a răspuns:

Downloadeaza kracul si baga-l acolo la sims la TSbin...
vezi daca mgtonguebig grin

| Gesy a răspuns:

Sti ce inseamna? Noi nu sunt în măsură pentru a verifica dacă discul dumneavoastră este o copie valabilă a Sims 3...cred iti dau idul meu de messenger imi tr si mie sims? idu e denisa_denisa202000