| vampirs a întrebat:

Am aflat de acest site ebay si nu stiu daca e sigur daca iti aduce coomanda sau daca livreaza in Romania va rog ajutati-ma si inca ceva cum sunt aceste produse, se merita si se livreaza in Romania?

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Tab-3-16GB-Wi-Fi- 10-1in-Black-/141169774835? pentru=US_Tablets&hash=item20de5f d0f3

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-Tab-3-GT-P5210-16 GB-Wi-Fi-10-1in-Black-Latest-Model-/281251637532? pentru=US_T ablets&hash=item417be7691c

Dau funda si vot

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Este foarte sigur dar trebuie sa platesti paypal si uite un sfat dai free shiping si iti aduce acas moca nu platesti transport nimica dar totusi ai grija ce comanzi sa nu primesti cartofilaughing

| vampirs explică (pentru gmbod1):

Dar se merita bani pe tabletele de mai sus?
mi le livreaza in Romania?

| gmbod1 a răspuns (pentru vampirs):

Ti s-a pus pata pe alealaughing dai pe free shiping uitate unde scrie shipping :daca scrie acolo 70$ etc. e cu plata daca scrie cu verde free shipping le primesti moca (transportul)

3 răspunsuri:
| Adina_Birtar_1989 a răspuns:

Daca vrei, iti aduc eu de pe ebay.uk. Depinde de pretul de acolo.