| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! Am auzit ca la Emag sunt produse second hand (folosite).Asa este?

2 răspunsuri:
| Sk8terBoy a răspuns:

Nu sunt second hand, sunt noi toate produsele. Au o categorie speciala numita 'Resigilate' unde se revand produsele trimise de altii. http://bit.ly/1nCmIqB

| IAlbertooI a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu sunt doar Resigilate [adica au fost returnate de catre un cumparator nemultumit de produs si sigilate din noou ] dar sunt la un pret redus si sunt iti dai seama foarte usor de pe site daca sunt resigilate sau nu.
Eu am dat comenzi de eMAG si nu am primit nimic avariat sau SH. NU am cumparat niciodata resigilate.