| ionescuandrada2000 a întrebat:

Buna TPU! Am auzit ca la Emag sunt produse second hand (folosite).Asa este?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, sunt si noi, si second hand happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Dupa pret, de unde ai vrea sa stii?!
La Second Hand sunt mai ieftine, iar noi o sa fie mult mai scumpehee hee

| ionescuandrada2000 explică (pentru kar1GaNNN):

Dar o sa fie rupte, jerpelite, urate?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Nu o sa fie deloc rupte, jerpelite si urate, fiindca sunt produse de calitate chiar daca sunt Second Hand happy

| ionescuandrada2000 explică (pentru kar1GaNNN):

Deci o sa fie aproape ca cele noi?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru ionescuandrada2000):

Dawinking

9 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu sunt second hand sunt resigilate cu sau fara diverse defecte. Adica produse care au fost pur si simplu afisate in showroom. Nu e tocmai o folosire normala si nu pot fi considerate second hand.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Am gresit termenul "defecte". Nu sunt tocmai defecte, pot avea diverse zgarieturi superficiale care sunt mentionate la fiecare produs in parte. Unele n-au decat ambalajul desfacut, unele sunt doar desfacute nici macar n-au stat pe raft in showroom. Depinde.

| Sk8terBoy a răspuns:

Nu sunt second-hand. Au o categorie speciala numita "Resigilate" unde le gasesti pe cele SH... http://bit.ly/1nCmIqB