| gabriela00 a întrebat:

Am auzit ca se inchide yahoo messenger e adevarat?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Se va inchide ceva dar Yahoo Messenger!
Pe 15 martie se inchide Windows Live Messenger un program la fel ca messenger'ul nostru dar care este utilizat foarte mult in strainatate.
Cei care au cont pe Live Messenger (hotmail) vor trece automat pe Skype!
Live Messenger este una Yahoo Messenger este alta. nici vorba!
http://www.djproradio.net/......microsoft/

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa se inchida yahoo, e o vechitura de program inutila si stresanta, poate ii vine vremea sau sa o modifice in varianta moderna.

| mona a răspuns:

Nu cred ca se inchide, ar fi chiar culmea

| Andruşcă a răspuns:

Nu.
Azi s-au facut niste lucrari si timp de 2 ore nu s-au putut folosi webcamul si microfonul.

Asta e tot ce s-a intamplat. De aici au pornit diferite zvonuri tampite.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Nu,cred ca as muri fara mess laughing
Serios, sunt doar barfe esuate.
O seara placuta si spor la statul pe mes happy