| mistikk a întrebat:

Buna TPU am auzit de la mai multe persoane ca fructul de avocado ingrasa este adevarat? daca da cat timp trebuie sa ti o dieta cu aces fruct si in ce cantitate trebuie consumat? fundita?

2 răspunsuri:
| mistikk explică:

@madalin12 deja fac asta si.nu mergewinking

| Medema a răspuns:

Aha u vrei sa pui in greutate? Oho iti spun eu cea mai buna dieta cu care te poti ingrasa :Sa stai mult degeaba,sa bei putina apa,sa razi rasul ingrasa, sa consumi dulciuri,de preferabil ciocolata,sa nu prea mananci salate, sa mananci mai multa carne, sa mananci mult si des sau mult si rar.