| aLaLa a întrebat:

Am castigat pe Webkinz o moneda pe care scrie 1000W(KinzCash). Ce pot sa fac cu ea ca nu stiu la ce ma ajuta.

5 răspunsuri:
| Deutza97 a răspuns:

Aia sunt bani. si iti cumperi ce vrei de pe joc

| Deutza97 a răspuns:

Uite am uitat cum sa trimit un mesaj si sper ca ti-am trimis mesajul asa ca in orice caz iti raspund si aici...
moneda e galbena?
daca este asa incearca sa apesi ep ea si daca vezi ca nu o sa mai fie in stocul tau inseaman ca s-a transformat in bani. lasa-mi id-ul tau daca vrei. daca imi spui ca sa ti-l las eu pe al meu.
ai primit acea moneda pana acum?
daca nu merge sa fie adaugata ca bani dand click pe ea atunci inseamna ca este o moneda pentru dorinte ceea ce nu prea cred dar incearca si spune-mi totusi

| Deutza97 a răspuns:

Uite am uitat cum sa trimit un mesaj si sper ca ti-am trimis mesajul asa ca in orice caz iti raspund si aici...
moneda e galbena?
daca este asa incearca sa apesi ep ea si daca vezi ca nu o sa mai fie in stocul tau inseaman ca s-a transformat in bani. lasa-mi id-ul tau daca vrei. daca imi spui ca sa ti-l las eu pe al meu.
ai primit acea moneda pana acum?
daca nu merge sa fie adaugata ca bani dand click pe ea atunci inseamna ca este o moneda pentru dorinte ceea ce nu prea cred dar incearca si spune-mi totusi bye!

| MarinaMrn a răspuns:

Vezi poate este un jeton pentru masina de dorinte cred...vezi tu ce faci:X

Răspuns utilizator avertizat