| LaLaAnA a întrebat:

Am cumparat revista BRAVO numarul 11 (http://www.facebook.com/....../photo.php coperta) si la pagina 9 jos este un concurs la care vreau sa particip si pentru asta trebuie sa trimit raspunsul la o intrebare, numai ca nu mentioneaza nimic la ce email sa trimit raspunsul. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești sigură că acolo nu se menționează nimic, sună-i! Uite, îți las niște numere de telefon 0212035634 sau 0212030800, ori scrie-le la adresa: office@bravonet.ro

| JustAna05 a răspuns:

Concurs@bravonet.com
Funda?