| NedeaAndrei a întrebat:

Pentru fete;;) Vreau sa pun poza pe o pagina de facebook,la un concurs,ce ziceti, am vreo sansa?:) http://www.facebook.com/....../photo.php Multumesc anticipat :*

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti se vede pachetul de tigari in buzunar

| IonutzzaRalucutzza33 a răspuns:

Frumoasa poza! Daa pune-o!winking

| undercover01 a răspuns:

Cocalar in toata regula.

| HueyFreeman a răspuns (pentru undercover01):

Subscriu.

| NedeaAndrei explică (pentru undercover01):

Sa moara mama ta, de ce sunt cocalar?smug

| undercover01 a răspuns (pentru NedeaAndrei):

Dupa felul cum vorbesti, cum arati, cum te imbraci

| NedeaAndrei explică (pentru undercover01):

Esti idiot, ce pot spune altcevalaughing Un om il judeci dupa ce ai ajuns sa-l cunostihee hee

| undercover01 a răspuns (pentru NedeaAndrei):

Din ce vad eu ai in cap nu mai fite de 2 lei. daca nu stiai un cocalar se poate observa si la prima vedere cum am spus mai sus:dupa cum arata, sau cum se imbraca.in privinta asta eu te consider un cocalar bashit.asa ca ciocu' mic si du-te si asculta-i melodiile lui salam, pentru ca asta exprima fata ta.

| NedeaAndrei explică (pentru undercover01):

Ba cretinule, tu ai ales cum sa arati?laughing SI sa zici de cineva ca e cocalar dupa cum se imbraca, cand il vezi cu tricouri facute pe vapor, pe care scrie Versace sau Armani. Daca tot insisti, ascult Eminem si Usher in cea mai mare parte a timpului, dar probabil ca taranii nu au auzit de asa cevawinking

| undercover01 a răspuns (pentru NedeaAndrei):

Ba tu te vezi cum scrii? cu limbaj de cocalar.te-am facut eu pe tine cretin, idiot sau ti-am zis sa-ti moara mama ta.n-am facut asta pentru ca nu vreau sa ma cobor la mintea unui copil care se imbraca ca un lautar si pe deasupra mai are si un cercel, ca orice cocalar care se respecta, parca-i surub.eu doar mi-am spus parerea.

| NedeaAndrei explică (pentru undercover01):

De ce ma chinui sa-ti explic nu stiulaughing

| xXKidda a răspuns:

Mda... eu zic sa alegi alta poza, pentru ca se vede ca ai taiat`o :3