| Dulc3amarui a întrebat:

am doua intrebare legate de liceu.Eu am trecut a 8 iar in a 9 as vrea sa ma duc la un liceu de arte, mai bine zis la Balasa Doamna din Targoviste.Am auzit ca la admitere se dau 2 probe:1.desen,2.pictura..as vrea sa stiu cum sunt probele, adica in cat timp trebuie sa termini desenul etc..si a doua:profesorii de la liceele de arte sunt de treaba? Va rog mult, cei care stiti sa raspundeti la intrebare.Multumesc

1 răspuns:
| PufuletiCuCiocolata99 a răspuns:

Eu sunt din targoviste. de probe nu stiu dar de profesori da. unii sunt de treaba, altii nu. ca la orice scoala :d