| anonim_4396 a întrebat:

Am fost blocat pe Facebook de o fosta colega. Nu-i scriam, nu o deranjam in nici un fel, cu nimic! Nu m-as fi suparat daca m-ar fi sters din lista de prieteni ca tot nu prea socializam... Oare de ce in pnm m-a blocat? sad

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-a blocat ca sa nu mai poti vedea nici o postare de a ei, deloc.
Desteapta fata!
Cand stergi pe cineva din lista de prieteni, aceea persoana poate sa-ti vada mai departe pozele, mai ales daca sunt si prieteni comuni. Dar daca te blocheaza, tot ce posteaza ea sau prietenii ei, taguind-o ea, nu mai poti sa o vezi deloc.
De ce te-a blocat? Poate nu te sufara, sau poate are ceva impotriva ta. Este evident ca esti obsedat cu ea odata ce ii urmaresti contul si ai sesizat ca esti blocat.

| CdeMetal a răspuns:

Poate si-a facut iubit si ala da block tuturor baietilor din lista ei, cunosteam pe cineva asa laughing

| Decebal a răspuns (pentru CdeMetal):

Da da cam posesiv iubit
laughing laughing laughing

| antisocialgirl a răspuns (pentru CdeMetal):

Ai dreptate. Am pățit și eu laughing nu știam ce am făcut, apoi am aflat ca iubita colegului meu m-a blocat. Și nu am fost singura

| eckblume a răspuns:

Un motiv a avut, ca asa din senin pare ciudat. Daca e o fosta colega probabil s-a gandit sa isi blocheze mare parte dintre fostii colegi din motive personale. Habar nu am, dar asta e o prostie cu blocatul pe retelele de socializare. Daca nu iti convine de cineva ii zici frumos in fata, in viata reala, nu in mediul virtual. Nu iti bate capul cu persoana aceasta, chiar nu merita importanta.