| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Se mai merge la școală pe 23 decembrie? căci cei care merg după amiaza la școală când mai merg cu colindul? Știu ca se începe or la 5 or la 6(mersul cu colindul). și eu fix la 6 ies de la școală.
Deci voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vineri, 23 decembrie, este ultima zi în care teoretic se vor face cursuri.
Dar practic, în mod cert nu va fi nimeni prezent la ore, dat fiind faptul că majoritatea elevilor se vor pregăti în fel și chip pentru sărbătorile de iarnă.
Baftă!