| ralucamirabela a întrebat:

Buna TPU.Am inceput sa faq abdomene.cam 100 pe zi.(sunt fata big grin) Si eu le fac pentru a mai da jos din burta si din aripioare...ma ajuta abdomenele sa scap de burta?

1 răspuns:
| aquila_4553 a răspuns:

Da te ajuta. dar mai greu. ai incercat sa ai si o dieta? Nu foarte stricta. banuiesc ca nu ai peste 18 ani si ti-ar afecta organismul si nu prea merita sa-ti risti santatea. Tine-o tot asa.ia-ti un caine si plimba-l in jurul blocului. cred va da rezultate destul de bunebig grin Succes!