| Me,myself & I a întrebat:

Daca mi-as cumpara un stepper m-ar ajuta sa scap de burta si aripioare?

4 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Da. Dar iti recomand cand se mai incalzeste afara sa nu-l mai folosesti si sa iesi afara sa alergi, pentru a lua si aer curat. happy

| mrsolo a răspuns:

Eu nu cred in tot felul de chesti de slabire, si medicamente care te imbolnavesc, cel mai bine slabesti natural 1-2 ore de alrgat pe seara intr-un parc si o alimentatie sanatoasa ar ajuta foarte mult, decat cu pastile si alte porcari!

| mariaaa a răspuns:

Da...steperele sunt foarte bune! Daca iti cumperi un steper si chiar vrei sa slabesti trebuie sa ti si o cura de slabire! Si daca le combini ai sa vezi ca burtica va disparea! mie mia mers...bafta

| cristinuta a răspuns:

Buna! eu cred ca cel mai bun mod de a scapa de burtik sunt adomenele, dar facute in mod corect. Nici exercitiile pilates nu ar fi rele...sunt f. eficiente, in felul asta iti vei tonifia musculatura si vei avea un abdomen de invidiat! asa ca... spor la treaba happyhappy:d