| CoCoPitikA a întrebat:

am intrat de catva zile pe cont(pe contul meu de TPU) am raspuns la cateva intrebari, din care la cateva am si primit funda, dar de 2 zile tot imi spune ca:Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total. Am retrimis e-mailul, si mi-la aprobat, dar nimic mai mult, nu mai pot raspunde la nici o intrebare! Multumesc frumos:*

1 răspuns:
| Diana769 a răspuns:

Incearca sa mai confirmi o data e-mailul si cand intri pe adresa ta de e-mail, ca sa ii dai confirmarea, verifica si in spam sa nu il ai. Deschide e-mailul primit de la TPU si apasa pe link-ul de acolo pentru confirmare sa fie completa.