| tranquilaaa a întrebat:

Am mai postat aceasta informatie pe un alt cont TPU cu acelasi nume dar, acolo, nu mi-am confirmat adresa de e-mail asa ca, m-am hotarat sa ma intorc aici. Imi place mult sa scriu si sa compun povesti... Scrisul e ca o evadare din lumea reala pentru mine ceea ce ma face sa ma simt in largul meu. Am postat 2 dintre povestile mele pe un site http://www.wattpad.com/17515716-a-tought si http://www.wattpad.com/19533796-ganduri-scrise deoarece nu am timp sa ma ocup de un blog. Problema este ca nu sunt prea cunoscuta si ma gandeam ca poate ati vrea sa ma ajjutati in vreun fel promovandu-ma sau, pur si simplu citind povestile. Multumesc anticipat! :)

7 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Uite cum am ajuns eu faimos!

http://www.tpu.ro/......073741845/

| tranquilaaa explică (pentru Seducatorul):

Interesant dar, as vrea sa folosesc alta metoda laughing

| Seducatorul a răspuns (pentru tranquilaaa):

Succesuri!

| Seducatorul a răspuns (pentru tranquilaaa):

Cam greu sa ajungi cunoscuta daca nu pozezi intr-un pictorial nudlaughing))

| tranquilaaa explică (pentru Seducatorul):

Cred ca ar fi si alte metode si eu, nu vreau ca persoana mea sa fie cunoscuta, ci povestiile mele happy

| Seducatorul a răspuns (pentru tranquilaaa):

Am inteles de prima data, dar glumeam si eu! Oricum ca sa se indeplineasca dorinta ta trebuie sa scrii niste povesti atractive pentru public, ca sa te placa si sa astepte in continuare mai mult de la tine!

| tranquilaaa explică (pentru Seducatorul):

Da, sunt constienta de asta si multumesc.pentru sfat happy