| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. De curand mi-am luat un aparat foto Samsung si nu stiu ce s-a intamplat, dar acum cand il deschid imi apare "Actualizare Firmware" ce trebuie sa fac sa nu mai apara?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.
Pentru ca mesajul,, Actualizare Firmware" sa nu mai apara trebuie sa dati click pe ok (cu ajutorul butonului aparatului de fotografiat). Problema o sa se rezolve si nu o sa va mai apara mesajul pana la urmatoarea actualizare de firmware.
Sper ca am fost de folos.
Multumesc.