| Bas1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutor big grin. De curand mi-am scapat aparatul foto pe jos. si nu se mai retrage obiectivul. l`am dus la reparat si mi s`a spus ca reparatie poate sa coste mai mult decat un aparat nou. Si acum am de ales intre telefon si un aparat nou. Nu stiu ce sa aleg. Care are mai multe avantaje? Help!happy

3 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Da si tu pe www.okazii.ro si vezi niste preturi. Ciudat reparatul mai mult ca aparatul.Ai fost cu el la reprezentanta?

Ps poti pe okazii sa il vinzi ca piese de schimb

| yellowalien a răspuns:

Am patit si eu asta, nu se mai retragea obiectivul pentru ca se strambase putin, dar de facut poze tot mai facea, ce-i drept uneori cam blurr. L-a reparat tata, a tras usor de el, nu stiu exact ce i-a facut dar si-a revenit.
Nu inteleg de ce reparatia costa atat de mult, dar daca ai de ales intre telefon si aparat, iti sugerez sa alegi aparatul foto, mai ales daca ai o suma bunicica de bani si iti poti permite sa-ti iei ceva de calitate. Chiar daca au camere de nu stiu cati megapixeli, telefoanele nu vor reusi sa faca poze la fel de bune dpdv calitativ ca aparatele foto profesionale sau semiprofesionale.

| alinushaly a răspuns:

Iti sugerez sa iti iei un aparat foto...telefonul cred ca m-ai poate astepta dupa ce o sa iti aduni o suma bunicica de bani poti sa iti cumperi si un telefon
Succes