| zahre a întrebat:

Buna,TPU! Am mare nevoie de ajutorul vostru, desi este ce o sa va intreb acum o sa va para pueril.Trebuie sa stiu cate vizualizari a avut o stire de pe un site nu atat de cunoscut.Pot afla,cumva, asta daca dau la,,inspectati elementul,,? Si daca nu stiti voi alte variante? Va rog, raspundeti-mi...Promit ca dau funda!

2 răspunsuri:
| amy2014 a răspuns:

Pai depinde de stire daca e o stire mi populara maxim 11.035 sau daca nu e maxim 1.000. Sper ca ti-am fost de folos.

| zahre explică (pentru amy2014):

Pai,nu...Ma refeream ca pe respectivul site nu scria''care vizualizari a avut acel articol''.Si vreau sa aflu, neaparat...