| Naspa6969 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Nu stiu cand incepem scoala adica o prietena mi-a zis ca Marti dar ceilalti spun ca miercuri si eu nu stiu ce sa cred, iar fratele meu mai mare zice ca am putea sa incepem Marti doar ca uni elevi nu se duc deci cum ar fi ne fraieresc. Nu stiu ce sa cred. Am mare nevoie de ajutorul vostru.

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Draga mea s-a anuntat la stiri ca ministrul educatiei nea mai dat o zi in plus de vacanta asa ca in loc sa incepem scoala marti, 26 aprilie 2011 o vom incepe miercuri, 27 aprilie 2011. Sper ca te-am ajutat si iti urez mult succes la scoala!

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
Miercuri incepem.

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Miercuri incepem scoala ne-a mai dat o zi in plus. funda

| DeUtZaTa a răspuns:

Scolile, gradinitele si liceele incep marti scoala toata lumea stie asta.

| maya92 a răspuns:

Pai depinde eu ma duc miercuri... e si ce daca lipsesc o zi?hee hee oricum miercuri :* funda?