| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nu va suparati, am nevoie de cineva care sa-mi dea un raspuns exact la o intrebare. Dar sa fie sigur de raspuns. PANA CAND TINE VACANTA ACEASTA DE PASTI? de pe 30.04. 2013 pana?
Ca m-au innebunit. Unii spun ca pana luni, altii spun ca pana marti, altii spun ca pana miercuri. Prietena mea zice ca Miercuri incepe scoala. Nu stiu ce sa mai cred

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Marti vei merge la scoala sad

| Yasmin875 a răspuns:

Marti incepe scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| ZeHelp a răspuns:

Scuze, am gresit. Marti.

| IoAlexandra a răspuns:

Marti incepe scoala. sigur!

| NoName000001 a răspuns:

Pentru elevi școala începe marți! happy

| Danut_Sirbu_1999 a răspuns:

1. nu este vacanta, este ca un fel de pauza dar ii poti zice cum vrei
2.pana luni tine ca marti mergem iarasi la scoala