| BalonashCuHeliu a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturisadNu stiu ce sa fac...eu,ascult rock, metall, si vreau sa ma duc la canto, dar nu am voce buna de rock/metall, doar de pop[gen hannah montana]Si mie nu imi place genu' asta de muzica. Ce sa fac? Sa merg la canto si sa cant ce nu imi place sau sa nu mai merg la canto?sad

1 răspuns:
| DeeeaA a răspuns:

Si eu fac cursuri de canto.cand am mers prima oara acolo m-a pus indrumatorul sa aleg intre cea populara sh aceasta usoara.
Am ales muzica usoara pentru ca cea populara nu imi placea deloc.acum am cunoscut acolo tot felul de oameni-mai mari sau mai mici sh. stiu ca...naa.sunt mai multe genuri de muzica printre care si rock.e fff frumos...acum nu stiu dar mi se pare ca muzica populara e mai frumoasa mai.calda.am ramas tot la usoara.tie tzias sugera sa mergi pe rock pentru ca asta tie iti place genul acesta.vezi ce zice proful/profatongue voce cred ca ai.va mai fi lucrata in timp, dar iti zic eu ca mai bine te apuci de muzica -de rocck pentru ca tie asta iti place. Oricum la rock ai formatie automat iar daca o sa canti o sa fii cat de putin acoperit/a sh de ceilalti membri ai trupei.nu stiu da. oricum nu o sa fii singur/a o sa ai sh o melodie care sa stea in spatele vocii tale.
Sa imi spui ce ai ales.:*:*
FUNDA?