| pisi1793 a întrebat:

Buna TPU.am nevoie de un rezumat la cartea"gemenii" de mircea cartarescu. dar cu mai multe detalii.pls.fundoihee hee

Răspuns Câştigător
| laurence a răspuns:

Esti incredibila fratehappyhappybig grineci "pisi1793" ti-a cerut rezumat in detalii iar tu ii dai toata opera pai daca dorea opera de la inceput cred ca o gasea si singura
P.S:alta data inainte de a raspunde mai citeste o data intrebarea xd

1 răspuns:
| laurence a răspuns (pentru ariana_4355):

Esti incredibila fratehappyhappybig grineci "pisi1793" ti-a cerut rezumat in detalii iar tu ii dai toata opera pai daca dorea opera de la inceput cred ca o gasea si singura
P.S:alta data inainte de a raspunde mai citeste o data intrebarea xd