| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

am nevoie de un sfat, cunosc un baiat pe strada cu mine care imi place mult, dar nu stiu cum as putea sa fac sa ii atrag atentiasad
aproape in fiecare zi vine la noi(la mine si la fratemiu) ca sa se joace need for speed, si eu stau cu ei la jocul ala doar ca imi place de el, si vreau sa par interesata, dar eu urasc jocul ala!
chiar acum sta si se joaca cu fratele meu acel joc si eu am plecat de la ei ca sa va cer un sfatsad
nu stiu despre ce sa vorbim, ca adrian mai pleaca, ba sa manance, ba se duce la bae si eu nu stiu cu ce sa intru in vorba cu elsad

fundita la cel mai bun sfat!
multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| missdeny a răspuns:

Spune-i lu fratele tau sa il intrebe daca te place dar fara sa isi dea seama ca tu l-ai pus sa zica asta iar daca zice ca da spune-i tot lui fratitu sa te combine cu el