| offline a întrebat:

Am nevoie urgenta sa fac in jur de 30 de poze ( cu mine big grin ), si nu am inspiratie sad.

Vreau sa-mi dati si mie niste idei : cum ar trebui sa stau in poza... decoruri ( pe care as putea sa le fac ), etc. big grin.

Va rogg... daca se poate si poze ( modele ). Am nevoie. Dau funda. Multumesc :*.

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Prefa-te ca esti in Africa! pune niste maimutoaie in spatele tau! oh si mai bine! big grin calareste unul din ele rolling on the floor

fi dura smug puppy dog eyes