| mirela94 a întrebat:

Deci am sims 3 normal si sims 3 world adventures. am luat de curand de pe net expation pac-ul Ambitions - are un folder numit ViALiTi am priceput ca trebuie sa copiez cele doua fisiere din el. Ok dupa ce le copiez unde dau past? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MiraJ a răspuns:

Eu stiu cum faceam la fifa big grin, intram in folderu unde il am instalat, j dadeam acolo paste big grin acum la asta, poate trebuie facut la fel, nu stiu inkearka si uh