| LKz a întrebat:

Cum schimb un fisier word intr-un fisier Powerpoint pentru a-i face o prezentare?

2 răspunsuri:
| Troper a răspuns:

Salut!

Sper că le ai un pic în IT.

Ok, fișierul Word pe care îl ai dai click dreapta pe el si dai pe Open With.
O să îți apară o fereastra unde ai Recomanded programs și mai jos Other programs, mai joc ai Browse, dă click pe ^Browse^ apoi cauti in ProgramFiles Microsoft Office, caută acolo peste tot până găsești PowerPoint. Apoi se deschide ca un fisier PowerPoint.

| LKz explică (pentru Troper):

Mersi dar nu mha ajuta stiam si eu asta dar problema este ca nu merg da eroare is not valid win32 application de aia am si pus intrebarea asta pe site orkum mersi apreciez raspunsul la intrebare