| VreauRaspuns2222 a întrebat:

Am o intrebare urgenta : Vreau sa re-instalez Windows-ul, cand intru in BIOS sa modific sa pun acolo prima data sa booteze pe CD/DVD, modific tot ce trebuie dar cand ma duc la Exit nu merge sa salvez modificarile, Cine ma poate ajuta? Daca ma intelegeti. PLSSSS

8 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Vezi că scrie undeva ce tastă să apeși pentru a salva setările! Dacă nu mă înșel e F10.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns (pentru WhatheWow):

Te rog citeste si mai sus.Nu poate! Si da este F10

| VreauRaspuns2222 explică (pentru WhatheWow):

Nu merge sa dau F10...sau sa salvez, aia era ca nu merge....nu stiu ce sa fac sa citeasca CD-ul

| WhatheWow a răspuns (pentru VreauRaspuns2222):

Se mai poate să nu-ți meargă cititorul de CD-uri. Încearcă cu un DVD extern.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Man nu prea mai merge sa butezi de pe CD ca nici la mine nu a mers cu windows 7 dar l-am bagat pe stik si apoi am modificat in bios sa buteze direct de pe stik si gata. Daca iti merge cand isi da restart PC scoti repede stikul.

| VreauRaspuns2222 explică (pentru bombardier1999OFICIAL):

Da mai, dar de ce nu pot salva modificarile in BIOS pe care l-am facut?

| VreauRaspuns2222 explică (pentru bombardier1999OFICIAL):

Da mai, dar de ce nu pot salva modificarile pe care l-am facut eu in BIOS?

| bombardier1999OFICIAL a răspuns (pentru VreauRaspuns2222):

Asta nu mai stiu.