| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o mare nevoie de raspunsurile voastre... Daca am lasat un mesaj pe messenger si persoana respectiva nu l-a vazut inca, il bag la ignore.imi vede mesajul cand intra?

6 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Da, asta daca il bagi la ignore dupa ce i-ai trimiti mesajul.

| oanabuysomeweed a răspuns (pentru Sburatorul):

Ce ma faac! Oricum mersi.

| Sburatorul a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Mesajul a fost deja trimis. Singura posibilitate sa nu il mai vada ar fi sa intri tu sau altcineva pe id-ul lui/ei si sa ii stergi arhiva...

| Jolene1 a răspuns:

@JustWinter,da.il va vedea
Dar daca el iti va trimite inapoi un mesaj, tu nu il vei mai vedea happy
Papa

| oanabuysomeweed a răspuns (pentru Jolene1):

Nu exista nicio posibilitate sa nu imi vada mesajul?

| Iuliaa3 a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Din pacate nu mai exista nicio posibilitate straight face