| georgianasiiulia a întrebat:

Am o mica problema am cumparat un controler Genesis P10 PC. Link :https://mediagalaxy.ro/......sis-p10-pc
Si nu merge sa instalat soft-ul ma bag pe fifa si nu merge nu stiu ce sa fac. sad

4 răspunsuri:
| TheSeventhSin a răspuns:

Ai rezolvat? Daca num, cezi ca trebuie sa selectezi controller-ul.
A si poti folosi un program pentru alte jocuri ce nu merg in mod normal cu joystick.
Programul se numeste joykey.

| Chihaialexs a răspuns:

De obicei trebuie selectat controler-ul cu care vrei sa joci..Ai mai avut si altul inainte?

| georgianasiiulia explică (pentru Chihaialexs):

Nu este primul meu controler.