| RedLove a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu ce scrie in Biblie. Se spune ca oameni buni vor traii din nou pe pamant in gradina Eden cu toate animalele. Dar cand m-am uitat in poza erau si copii si adulti, si batrani. Cand vom traii in gradina Eden (oameni buni) cum vom fithinking, batrani, adulti sau copii? sau nu se stie?!thinking

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Inca nu stie nimeni,presupunem ce va fi dupa moarte,nu s a intors nimeni din morti sa spuna cum este dincolo, credem in biblie dar numai cind nu vom mai fi, vom sti