| aamyy a întrebat:

Am o pagina pe facebook si mai vreau sa adaug o admina? vreau sa stiu cum pot sa pun inca o persoana admina.Si daca stiti sa imi raspundeti la aceasta intrebare funda + (daca vreti) te adaug si pe tine admina.Multumesc si raspunsuri multe si rapide!

Răspuns Câştigător
| ana5 a răspuns:

Pai intri pe pagina de facebook si deasupra ai Editeaza pagina dai clik pe el si iti apar mai multe chesti tu dai pe Roluri Administratori.Si in partea stanga ai mai multe optiuni trebuie sa apara admin roles daca nu dai tu clik pe el. apoi iti apare poza de la facebookul tau iar mai jos apare Add Another Admin dai clik si bagi acolo e-mailul persoanei pe care vrei sa o faci admin si bagi o parola care trebuie sa o ti minte

| aamyy explică (pentru ana5):

Multumesc.Tu nu vrei sa fi admina la pagina mea? e inca micuta nu am creato de mult are numai 43 de likeuri.Si din cate vad ai experienta? ai vrea?

| aamyy explică (pentru ana5):

Da si trebuie sa bagi adresa de mess?

| mada1820 a răspuns (pentru aamyy):

Nu adresa de E-mail

| eugenialove a răspuns (pentru ana5):

Salut ai vrea sa fi admina la pagina mea?

| ana5 a răspuns (pentru eugenialove):

Pai da-mi linkul de la pagina, iar dupa iti dau raspunsul

| Kyty_Catalyna_1992 a răspuns (pentru eugenialove):

As vrea eu sa fiu admina. Daca se poate? Raspuns chiar daca e negativ?

| Comi2001 a răspuns (pentru aamyy):

Cum se numeste?

19 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Vreau si eu. Am o pagina dar desi sunt activa zilnic nu pot face mai mult de 50 de like-uri si nici nu are cine sa ma ajute sa mai cresc.
Deci vrei sa ma adaugi si pe mine?

| aamyy explică (pentru cosmyna1):

Pe facebook sunt Amalia Bordei si am o poza cu iarba daca te ajut. Dami cerere de prietenie si vb acolo.e ok?

| ana5 a răspuns:

Dami likul paginii daca vrei.

| ana5 a răspuns (pentru ana5):

Cum se numeste pagina?

| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Intra pe pagina de pe facebook si sus ai Editeaza pagina da click pe sageata de langa ea si acolo jos scrie Roluri administrator sper ca e bun happy

| aamyy explică (pentru GEOFLOTheAwesomeMythHunter):

Lasa link'ul paginii tale

| Patrasc_George-Daniel_1994 a răspuns:

Hei TPU am auzit ca a aparut o noua pagina de asta cu bancuri pe nume Portia ta de haz
Asta e pagina a unui prieten va rog ajutatil cu un like;)
https://www.facebook.com/PortiaTaDeHaz?ref=hl

| Marian_Lelcu_1996 a răspuns:

Cautam admini pe pagina noastra de facebook http://www.facebook.com/BancuriCalumea.ro

| Marian_Lelcu_1996 a răspuns:

Vrea cineva admin/admina la pagina mea de facebook cu bancuri?
http://www.facebook.com/BancuriCalumea.ro

| Avm_Dadu_1999 a răspuns:

Pagina mea este micuta, dar caut admini de incredere care ne poat ajuta sa crestem pagina. Daca e cineva interesat sa fie admin pe micuta mea sa se inscrie aici https://www.facebook.com/......malink.php Sau macar daca vreti sa ne ajutati cu o mica publicitate

| AcuddlyToy a răspuns (pentru Avm_Dadu_1999):

Hei.te pot ajuta eu, am 2 pagini cu +200 like-uri, te pot ajuta cu publicitatea.