| MrsHappy a întrebat:

Am o pagina pe facebook si pentru a-mi face reclama distribui postarile de pe aceasta in anumite grupuri.Cum pot face sa nu mai apara tuturor ceea ce postez eu, avand in vedere ca postez destul de mult?

3 răspunsuri:
| steffybossu a răspuns:

Mai blochezi utilizatori.

| MrsHappy explică (pentru steffybossu):

Nu prea inteleg la care utilizatori te referi.

| MrsHappy explică:

Eu postez pe pagina mea un articol. Apoi distribui postarea intr-un grup. Ceea ce am distribuit pot vedea toti prietenii mei pe pagina ''Acasa''(Ex:Simona a distribuit fotografia pe pagina Handmade, Handmade business, si alte grupuri).Cum pot face sa nu mai apara?