| anonim_4396 a întrebat:

Am o poveste mai lunga dar am nevoie de arspunsuri care chiar ma pot ajuta! Acum o luna m fost la spital si acolo m-am,, prostit,,. Mananc cate 2 ore ca sa nu ma inec,nu manac nu stiu ce ca sa nu ma inec,la fiecare pas,moment imi este team de moarte -sa nu cumva sa mor (doamne fereste!) si de atunci numai asa fac! Cum pot sa fac sa imi revin? Acum am spaima in mine -sa nu cumva sa mor si nu eram asa inainte! NU VA RADETI DE MINE, VA ROG SA MA AJUTATI! Am avut un vis in care eu eram insarcinata (nu am nici 15 ani) si acum stau cu frica sa nu fiu insarcinata (doamne fereste) si nu am acut nimic ca sa fiu insarcinata! Nu va radeti! Dau funda! Promit! Nu va radeti de mine!

Răspuns Câştigător
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Consulta un psihololog si crede ca totul va fi bine

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu rad de tine.Dar te sfatuiesc sa mergi la un psiholog.Ai ceva probleme.Care pot deveni grave daca nu te duci.