| Соlorful a întrebat:

Am vazut pe internet multe postari in legatura cu messenger-ul care nu functioneaza dar n-am vazut pe nimeni care sa aiba problema mea sad. Cand incerc sa-l deschid imi apare o eroare in care scrie "The application failed to initialize proplerly (0xc0000034).Click on OK to terminate application.". Patesc asta si cu alte programe insa de messenger chiar am nevoie.
Daca stiti care e problema va rog spuneti-mi.

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Http://www.asknetinfo.com/......00000.html
Cu alte cuvinte poate fi asta sau altceva dar până la reistalarea sistemului semerge prin excudere.Succes.

| Соlorful explică (pentru DeyCj):

Mersi mult! Am vazut ca toti zic ca le-a mers, sper sa n-am probleme nici eu.

| monstrulet a răspuns (pentru DeyCj):

Omule, ei ii da eroarea asta la aplicatia mesului, nu la bluescreen! Nu au nicio legatura.

| DeyCj a răspuns (pentru monstrulet):

Deci eroarea respectivă poate fi de la mai multe inclusiv de la hardware şi aşa cum îi ziceam şi lui Соlorful se merge prin excludere ori de hardware ori eroare de Windows/aplicaţie, acum până ce nu văd exact mi greu să mă pronunţ că din păcate îs informatician nu clar văzător.Numa bine

| monstrulet a răspuns (pentru DeyCj):

Deci codul ala exista si pentru bluescreen si pentru aplicatii windows, dar nu e tot aia. Din intrebarea ei se intelege clar ca aplicatia ii da eroarea respectiva.
Ai vazut vreodata bsod cu mesajul "The application failed to initialize proplerly (0xc0000034).Click on OK to terminate application."?

| raidxp a răspuns:

Add or remove programs>dezinstaleaza net framework 3 si reinstaleaza-l din nou

| jacko a răspuns:

Seteaza timpul corect de la calculator, ora si minutele. daca nu merge asta da-mi un mesaj, o scoatem noi la capat happy