| Luiza_Xenia_1996 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. De ce nu mi se porneste din prima? Unitatea functioneaza, monitorul nu mi se aprinde doar daca scot toate cablurile din unitate si le bag la loc. Ce poate fi? Si cum l-as putea repara? Multumesc. Va pup

Răspuns Câştigător
| Alex96CM a răspuns:

Nu e nevoie sa le scoti toate, incearca doar cu firul care intra in placa video, poate nu face bine contact, sau poate este de la monitor. Sunt multe posibilitati, nimeni nu poate sa zica nimic pana nu vede cum sta treaba cu PC-ul tau.

1 răspuns:
| coriinawtf a răspuns:

Dul la un specialiat